Ścianki akustyczne w Contino.pl

Ścianki akustyczne to połączenie najnowszych innowacji z nowoczesnym designem w świetnym stylu. Tworzone przez markę Contino konstrukcję w doskonały i widoczny sposób poprawiają jakość pracy biurowej i umożliwiają optymalne zagospodarowanie przestrzeni pracowniczej. Mnogość rozwiązań pozwala jak najlepiej dostosować ścianki do warunków panujących w biurze, dzięki czemu komfort przebywania w nim znacznie rośnie. Wiele z nich występuje w formule modułowej, która umożliwia dowolne ich łącznie w miarę potrzeb.

Ścianki akustyczne

Zasada działania ścianek wygłuszających

W większości biur, zwłaszcza tych większych, bardzo trudno jest się skupić. Z rytmu pracy wytrącić może nawet cicha rozmowa współpracowników, dlatego tak ważne jest, by zadbać o odpowiednią izolację akustyczną pomieszczeń biurowych. Ścianki marki Contino tworzone są z najlepszej jakości, innowacyjnych materiałów dźwiękochłonnych. Co więcej, także ich konstrukcja posiada cechy pozwalające zmniejszyć poziom hałasu. Ścianki są wolnostojące i łatwe do przemieszczenia, co jest ogromną zaletą.

Jakie zalety mają ścianki wygłuszające do biura?

Ścianki akustyczne, dzięki swoim właściwościom izolującym dźwięk, pozwalają na stworzenie przestrzeni do pracy, która będzie komfortowa, cicha i sprzyjająca skupieniu. Te korzyści natomiast bezpośrednio wpływają na poprawę jakości pracy i samopoczucia pracowników. W połączeniu z pozostałą ofertą Contino – systemami boksów i budek – stanowią doskonałe rozwiązanie aranżacyjne i funkcjonalne dla każdego biura, zwłaszcza utrzymanego w duchu open space. Umożliwiają prowadzenie prywatnych rozmów z klientami, co podnosi ich szansę na powodzenie.

Czym charakteryzuje się ścianka akustyczna?

Zapewnienie prywatności klientom lub partnerom biznesowym to klucz do udanej współpracy opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Ścianki akustyczne są ponadto w pełni mobilne, dlatego gdy tylko zaistnieje potrzeba przearanżowania biura, będzie to możliwe. Cechują się nowoczesnym, lecz stonowanym designem, który nie rozprasza. Co więcej, marka Contino do ich produkcji nierzadko wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu, dlatego decydując się na nie, dbamy zarówno o wydajność i komfort pracy, jak i dobro planety.